ZAYIFLAMAYA YARDIMCI YAĞ YAKAN KAHVE TARİFİ

Zayıflama 5 Ekim, 22:46'de eklendi

Faydaları Nelerdir?
Kahve, yağ yakımını hızlandırıp iştah kesmeye yardımcı olur. Bu sayede de sürekli atıştırma, abur cubur yeme ihtiyacını yok eder. Aynı zaman da idrak söktürücü etkisinden dolayı da yanında su tüketildiği taktirde vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar.Süt, ise besleyici olmasından dolayı içildiğinde doygunluk hissi verir. Bununla beraber çok iyi bir kalsiyum ve protein kaynaklıdır.
Tarçın da kan şeker dengesini ayarlayıp kişinin fazla tatlı yemesini engeller.

Malzemeler:
1 su bardağı yağsız süt
1 adet çubuk tarçın
1 tatlı kaşığı kahve

Nasıl Yapılır?
Bir bardaklık yağsız sütü küçük bir cezveye koyalım. İçine 1 tane çubuk tarçın ekleyip orta ateşte bir taşım kaynatalım.
Kaynadıktan sonra ocaktan alalım üzerine 1 tatlı kaşığı türk kahvesi ekleyip karıştıralım ve 2 saat bekletelim.
Beklettikten sonra su bardağına alarak içebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?
Hazırladığınız zayıflatan kahve kürünü sürekli kullanabilirsiniz.
Zayıflatan yağ yakan kahve için en uygun zaman akşamüstü 4 ya da 5 saatleri arasındadır. Çünkü bu saatler de genellikle vücut enerjisi düşer ve kişi akşam yemeğinde daha fazla yemek yeme ihtiyacı duyar.Ayrıca her gün bir bardak da öğlen ile akşam yemeği arasında, ara öğün olarak tüketmelisiniz. Günde 2 bardak sütlü tarçınlı kahve karışımından içebilirsiniz.

Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve düzenli olarak en az 1 hafta kullanılmalıdır. Bir gün kullanıp diğer gün kullanılmadığında hiçbir fayda sağlamayacaktır.
Kahve kürünün yanında mutlaka 2 su bardağı içme suyu ile tüketmelisiniz. Çünkü ancak bu aşama da yağlar, ter ya da idrar yoluyla atılır.

Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve kürünü asla ikisi bir arada ya da üçü bir arada kahve ile yapılmamalıdır. Çünkü bu kahvelerin içerisinde ki kimyasal karışım ve krema oranı vücuttaki yağ yakımını sağlamayacaktır.

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahveyi Kimler Kullanmamalıdır?
Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve kürünü herhangi bir yan etkisi yoktur. Fakat kahve küründe, kahve miktarı arttırılır ise tansiyon hastalarının, kalp ve ülser hastaları için yan etkileri olabilir. Bu yüzden bu gibi rahatsızlıkları olanların kahve tüketimlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.