SUMAĞIN ZAYIFLAMADAKİ MUCİZEVİ ETKİSİ !

Zayıflama 18 Eylül, 19:48'de eklendi

Sumak zayıflatır mı, faydaları nelerdir?
Sumak, vücuttan toksinleri atmaya yardımcı mükemmel bir baharattır. Düzenli kullanımla birlikte ödem söktürmeye, bağırsakları temizlemeye ve dolaylı olarak kilo vermeye yardımcı olur.YOĞURT ETKİSİ: Yoğurt tek başına yağ yakmayı hızlandıran protein ve kalsiyumları içerir. Ayrıca bağırsak sağlığı için faydalı bakteriler barındırır. Doyurucu bir besindir tokluk hissi verir.

MALZEMELER
1 kase yoğurt
yarım limon
1 tatlı kaşığı sumak

Hazırlanışı:
Orta boy limonun yarısını keserek yoğurdun üzerine sıkalım.Ardından bir tatlı kaşığı sumağı yoğurdun üzerine ekleyerek karıştıralım.

Zayıflatan Sumaklı Yoğurt Kürü Nasıl Kullanılır?
Akşam üstü 4-5 saatlerinde tüketip, ardından 1 bardak ılık suyu yudumlayarak, yavaş bir şekilde için.

Sumaklı yoğurt kürünü gündüz ara öğün olarak da tüketebilirsiniz. İsteğe göre akşam yemeğinden bir saat önce aç karnına tüketebilirsiniz. Böylece bağırsakları uyararak harekete geçirir ve yemekte daha az yemenize sebep olur.

Zayıflatan Sumaklı Yoğurt Kürünün Faydaları Nelerdir?
Mayhoş bir tadı olan sumak, iştah kontrolünde etkilidir. Çabuk doymaya yardımcı olur. Vücuttan toksinleri atmaya yardımcı olur. Düzenli kullanımla birlikte ödem söktürmeye, bağırsakları temizlemeye ve kilo vermeye yardımcı olur.

Yoğurt, bağırsak sağlığı için faydalı bakteriler, yağ yakmayı hızlandıran protein ve kalsiyum içerir. Göbek, basen ve sırttaki fazla yağların yakımında etkilidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.