ŞOK DİYET! 2 GÜNDE 2 KİLO VERDİREN AYRAN DETOKSU TARİFİ

Zayıflama 24 Eylül, 19:12'de eklendi

Ayran Detoksu ayda yalnızca 2 defa ve 2 gün süre ile uygulanabilen etkili ve hızlı sonuç görülen diyetlerden biridir. Gün içinde 2 saat ara ile aşağıdaki tarifi verilen karışımı içerek, yalnızca yağlarınızdan ortalama olarak 1,5 – 2 kg verildiği bilinmektedir. Ayrıca tarafımızdan defalarca denenmiş ve yaklaşık olarak sonuçlar elde edilmiştir.Ayran Detoksu Diyeti Nasıl Yapılır?
1. ve 2. gün kahvaltı ve beslenme aynı şekildedir.

– Sabah kahvaltısı
1 dilim kepek yada çavdar ekmeği,
1 adet haşlanmış yumurtanın beyazı,
Bir parça Beyaz Peynir,
Domates, salatalık, yeşillik (bolca yenebilir)
Önemli : En son saat 21:00‘e kadar için ondan sonra içmeyin. Asitli yada şekerli, kafeinli içeceklerden uzak durmanız gerekiyor. Tuz ve şeker kesinlik yenmeyecek, hatta tadına bile bakılmayacak.

Ayran Detoksu Malzemeleri
1 günlük ölçüdür. Aynı karışımı 2. günde tekrar yapıyoruz.
500 – 600 gr Yoğurt,
2 adet Salatalık çırpılacak,
4 yemek kaşığı haşlanmış yemeklik Bulgur,
4 yemek kaşığı haşlanmış Nohut,
4 yemek kaşığı Yeşil Mercimek,
İstenirse Nane, Reyhan konulup her 2 saat arayla bir çorba kasesi içilecektir.
İsteğinize göre Yeşil Çay, Çay, özellikle sarımsak çayı, Su serbest.
Kafeinli, asitli, şekerli içecekler ve tuz yasaktır ve mutlaka başka birşey yenmeyecektir.

2. Günde aynı şekilde beslenilecektir.

Ayran Detoksu Tarifi
Akşamdan ıslanmış nohutu, pişirmeye yakın içine yeşil mercimek ve bulguru ekleyip, pişirip, soğutarak ayrana ekleyebilirsiniz yada nohutu, bulguru ve yeşil mercimeği ayrı ayrı pişirip mümkünse kapaklı kap içerisinde ayran ile karıştırabilirsiniz. Karışım yine yapılacak. İdrarınızdan yağların çıktığını göreceksiniz…

Ben ayran detoksunu ilk denediğimde 3 kilo verdim. Fakat ben kahvaltıyı verilen liste şeklinde yapınca kilo veremedim. Sabahları mısır gevreği ve yarım yağlı süt ile kahvaltıyı yaptım. Tabi bünyeye göre değişir bu. Ben çok zor kilo veriyorum ama ilk kez denediğim diyetlerden birinde yani Ayran Detoksunda kilo vermeyi başardım. Ayran detoksunu kendim denediğim için merak ettiğiniz şey olursa yardımcı olmaya çalışırım. Bu detoksu yaparken spor yapmak daha fazla kilo vermenizi sağlıyor. Ben spor yapmadığım yada sabah erken kalkıp kahvaltıyı 9 gibi yapıp 11-12 gibi detoksu içmeye başlamazsam kilo veremedim. Ayrıca haftada bir yaparak da denedim ama kilo veremedim.

En az 14 gün yani iki hafta aradan geçtikten sonra tekrarlamalısınız. Birinci günün akşamında bile idrardan yağlar akıyor. Bazen ayran detoksu yapılan günün sonraki gün ishal durumları da olabiliyor.

Ayran Detoksu Yorumları
Ayran detoksu yapan veya yapacak olanların yorumları aşağıdadır. Sizde deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız daha çok kişiye doğru bilgiler ulaştırabiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.