Siz Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Ettiren Mucize İçecek!

Zayıflama 25 Eylül, 19:42'de eklendi

Uykunuz esnasında yağ yakmanızı sağlayacak olan mucize çay tarifini sizler için hazırladık…

Kimisi formunu korumak için kendine vakit ayırabiliyorken kimisi de çalıştığı için diyet kürleriyle zayıflamaya çalışır. Formunu koruyabilmek için büyük bir emek verip çeşitli egzersiz hareketleri çalışan kadınlar, istedikleri sonucu alamayınca hayal kırıklığına uğrayabilmektedir.Bizde sizlere zayıflamanızı sağlayacak olan basit ama etkili bir yöntem sunduk.

Malzemeler
1 dilim limon
1 dilim zencefil
1 adet çubuk tarçın
2-3 dal dere otu
2-3 dal yaş nane
1 yemek kaşığı yeşil çay

Hazırlanışı
1 litre kaynamış suya 1 dilim limon ve 1 adet çubuk tarçın atalım üzerine 1 dilimde zencefil ekleyelim. Nane ve dereotunuda ekleyip ardından 1 yemek kaşığı yeşil çay ekleyip karıştıralım. Ardından tenceremizi ocağa alarak 4 -5 dakika kaynatalım. Daha sonra içindeki malzemeleri çıkartıp süzdükten sonra tüketebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?
Hazırladığınız bu karışımı yatmadan en az 30 dakika önce için sonra üzerine herhangi bir şey tüketmediğinizden emin olun. Karışımı 2 hafta boyunca her akşam uyguladıktan sonra 1-2 gün ara verin. 2 haftada bir, 2 günlük bir ara vererek karışımı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bu tarif diyetiniz için takviyedir. Tek başına etki etmeyeceğini unutmayın. Asıl olan sağlıklı beslenmedir. Malzemelerden herhangi birine alerjiniz varsa lütfen denemeyin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.