NANE ÇAYININ ZAYIFLAMADAKİ MUCİZEVİ ETKİSİ !

Zayıflama 23 Eylül, 14:18'de eklendi

Yağ yakıcı özelliği ile zayıflamanız yardımcı olmaktadır. Nane çayı hemen hemen her bölgede tüketilen ve kullanılan bir çaydır. Nane ile ilgili yapılan araştırmalarda sağlığa olan faydaları kanıtlanmıştır.Naneli limonlu suyun faydaları zayıflama üzerinde de etkili bir rol oynadığı bilinmektedir. Sindirim sistemini düzenlemekte ve metabolizma hızını arttırmaktadır. Yağ yakımını kolaylaştırır.

Uzmanlar nane çayını özellikle aç karnına tüketilmesini tavsiye etmektedir. Nane çayına bir dilim limon ile birlikte tüketmeniz daha faydalı olmasının yanında tadını da güzelleştirecektir.

Nane çayı, nanenin içindekiler sindirime, yağ yakımına oldukça etkilidir yapmanız gereken günde iki fincan nane çayı içmek olsun.

Malzemeler:
2 yemek kaşığı kuru nane
1 adet limon
1 tatlı kaşığı karabiber

Hazırlanışı:
Bir tane limonu halka halka dilimleyelim.Dilimlediğimiz limonları tencerenin içine aktaralım üzerine 2 tatlı kaşığı kuru nane 1 tatlı kaşığı kadar karabiber ekleyelim ve karıştıralım yaklaşık 10 dakika kaynatalım. İçeceğimizi süzgeçten geçirerek hazır hale getirebiliriz.

Kullanımı:
Bu çaya istediğiniz kiloya gelinceye kadar devam edebilirsiniz sindiriminizi hızlandıracak, tokluk hissinizi artıracaktır. 2 haftadan sonra kilo vermeye başlayacaksınız. Ayrıca limonlu su günde bir bardak tüketilince kilo vermede mükemmel etki sağlar. Gün içinde bolca sıvı tüketin ve hareketli olun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.