2 HAFTADA 10 KİLO VERDİREN MUCİZE YOĞURT KÜRÜ

Zayıflama 13 Temmuz, 22:36'de eklendi

Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama uygulaması en az iki 2 hafta kesintisiz olarak sürecek. Uygulama sürecinde etkisini ilk bir haftadan sonra görmeye başlayacaksınız.  İşte limonlu yoğurt kürü, yağ yakarak zayıflama sürecini hızlandırarak 3-4 haftada 8- 10 kilo vermenizi ve göbeğinizdeki yağlardan kutulmanızı sağlayacaktır.


Malzemeler:
4 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı pulbiber
yarım limonHazırlanışı:
4 yemek kaşığı yoğurdu kaseye koyalım üzerine 1 çay kaşığı pul biber ve yarım limon sıkalım hepsini karıştıralım her akşam yatmadan yarım saat önce tüketelim.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:
Hareket Miktarınızı Arttırarak Kilo Verme: Öncelikle hareketsiz bir yaşam alışkanlığı içinde insanın kilo vermesi matematiksel olarak imkansızdır. Dolayısıyla, yoğurt limon kürü uygulamasını denediğinizde günlük hareket miktarınızı arttırmanız gerekir. Günlük 30 dakika yürüyüş yapın, evden dışarı çıkmıyorsanız günlük ev temizliği gibi efor sarfedeciğiniz uğraşlar edinin. Hamile bayanların doktor tavsiyesi dışında kür uygulamasını uygun bulmuyoruz. Aynı şekilde emzirme döneminde ki bayanlarında yoğurt kürü için doktor tavsiyesine başvurmaları. Hamilelik ve emzirme dönemi hassas bir süreçtir ve asla şansa bırakılmamalıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.