KAYNAMIŞ TARÇINLI SU İLE HIZLI KİLO VERİN

Zayıflama 17 Eylül, 19:27'de eklendi

Tarçının yağ yakıcı etkisini hepimiz biliyoruz. Tarçını su ile etkileşime sokarak hazırlayacağımız içecekle, vücudumuzdaki yağların erimesine katkı sağlayacağız. Sindirim sisteminin de düzenlenmesine katkıda bulunan bu içecek sayesinde, yedikleriniz vücudunuzda kalmayacak ve kısa sürede zayıflamaya başlayacaksınız.

Zayıflamanın temeli metabolizmayı hızlandırmaktan geçmektedir. Metabolizmanızı hızlandırarak yediklerinizin çok kısa sürede yakılmasını sağlayabilirsiniz. Vücudunuz yediğiniz herşeyi yakmaya başladığında, fazla olan yağlarında eridiğini görebileceksiniz.

Tarçının kan inceltici ve kan dolaşımını arttırıcı özelliği vardır. Artan kan hızı genellikle zayıflamaya yardımcı olur. Bunun yanında tarçının kan inceltici özelliği sayesinde, kalp sorunu yaşayan insanlar için kan pıhtılaşmasını engelleyici fonksiyonu vardır. Yalnız, kan inceltici ilaçlar kullanan kişiler doktorlarına danışmadan kesinlikle tarçın tüketmemelidirler.

Şimdiye kadar yapılan bilimsel araştırmalar tarçının şeker ve yağ eritme üzerinde dolaylı etkileri olduğu ortaya konulmuştur. Fakat aynı şekilde tarçının kolesterolü düşürme noktasında direkt etkisi olduğu ortaya konulmuştur.

MALZEMELER
2 su bardağı kaynar su
1 tatlı kaşığı toz tarçın

KULLANIMI
Akşam yemeklerinden 2 saat sonra için. Uygulama süresi haftada 4 gündür. Alışkanlık haline getirmemelidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.