HIZLI ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ-GÖBEK ERİTEN MUCİZE ALTIN YOĞURT KÜRÜ

Zayıflama 23 Eylül, 16:54'de eklendi

Zencefil; Yağ yakıcı özelliğe sahiptir ve zayıflamaya yardımcı bir baharattır. Zerdeçal; Hazmı kolaylaştırıcı etkisi vardır, ayrıca vücuttaki ödemi atmaya katkı sağlar. Zerdeçalın hafıza güçlendirici etkisi de bilinmektedir. Yoğurt; Tam bir protein kaynağıdır ve kalorisi oldukça düşüktür. Tokluk hissi verir. Zayıflama için bu kadar etkili olan bu baharatlar ve yoğurt bir araya geldiğinde oldukça etkili bir kür haline gelerek kısa sürede etkili sonuçlar vermektedir.Malzemeler:
4 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı toz zencefil

Hazırlanışı:
1 kaseye 4 yemek kaşığı yoğurt ekleyelim üzerine 1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz zencefil ekleyip hepsini karıştıralım
Altın yoğurt kürümüz hazır. Hazırlamış olduğunuz bu kürü 3 öğün yemeklerden 1-2 saat kadar önce aç karnına tüketmeniz gerekmektedir.

Bu kür hem lezzetli hemde faydalı olması açısından zayıflamak için oldukça tercih edilmelidir. Kürün tok tutma özelliği sayesinde zayıflamak zor bir hale gelmeyecektir. Ayrıca yoğurdun kemiklere ve dişlere olan etkisi de ileriki yaşlarda fayda sağlayacaktır.

Zencefilli Zerdeçallı Yoğurt Kürünün Zararı Var mı?
Eğer bu kürün içerisindeki malzemelere karşı herhangi bir alerjiniz yok ise bu kürün sizin için hiç bir zararı yoktur. Hamile ve emziren bayanlar için bu kürü tavsiye etmiyoruz. Herhangi bir yan etki oluştuğu durumda muhakkak doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Not: Altın kürü her öğün taze olarak hazırlamanız gerekmektedir. Haftada 2 gün uygulamanızı öneririz. Yani uyguladıktan sonra 3-4 gün ara vermelisiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.