Göbek Yağlarını Yakan Limonlu Su Tarifi

Zayıflama 29 Mayıs, 23:51'de eklendi

Muhtemelen göbek yağınızı eksiltmek için bir hayli şey sınadınız ve çoğu sizi hayal kırıklığına uğrattı. Şu andan itibaren size daha fazla hayal kırıklığına uğramayın, zira size sonunda beden yağlarınızdan ve özellikle de göbek yağınızdan kurtulmanızı sağlayacak mucizevi bir tasvir vereceğiz.

Salatalık: Mide yağını eksiltmek istiyorsanız günlük menünüze salatalık ilave edin. Kalorisi oldukça düşüktürler, bütün bir salatalıkta yalnızca 45 kalori vardır, yüksek su ve lif içeriği vardır ve hepsinden ehemmiyetlisi çok serinletir.

Limon: Bedende biriken tüm zehirli maddeleri yok etmekten mesuldür. Bu, sistem yağ eritme sürecini süratlendirir.
Zencefil: metabolizmayı hızlandırır, kabızlığı önler ve fazla yağları eritebilir. Zencefildeki tüm bileşikler, abdominal yağın yanmasını ve birikmeyi yasaklamak için çalışır.

Maydanoz ve Kişniş: Maydanoz ve kişniş kalorilerinde çok düşüktür, yüksek antioksidanlar, vitaminler ve mineraller, rastgele bir kabarıklık ya da midede yanma hissi yaratmadan su yakalanmasını maniler.

Malzemeler:

1 salatalık
1-2 tutam maydanoz veya kişniş
1 limon
1 çorba kaşığı rendelenmiş taze zencefil
½ su bardağı

Hazırlık:

Salatalığı dilimleyin veya karıştırıcıya atın. Ardından tüm malzemeleri karıştırın. Uyumadan evvel için. Bir hafta içinde fazla suyu atacak göbeğinizi eritmeye takviyeci olacak.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.