GÖBEK YAĞLARINI ERİTEN SODALI YOĞURT KÜRÜ TARİFİ

Zayıflama 18 Temmuz, 20:30'de eklendi

Soda
İçerisinde çok zengin mineral kaynağı vardır. Bu mineraller hazmı kolaylaştırır. Metabolizma hızını arttırır. Bu da zayıflamaya yardımcı olur.

Yoğurt
Tok tutucu özelliği sayesinde geç açılmanızı sağlar.limon ise vücuda enerji verir. Vücutta birikmiş yağları parçalayarak dışarı atar. Yağlanmayı önler. Yağ yakıcı ve zayıflatıcı özelliği ile bilinir.Malzemeler
3 yemek kaşığı yoğurt
1 yemek kaşığı sıkılmış limon
1 şişe maden suyu

Hazırlanışı
3 yemek kaşık yoğurdu kaseye alalım üzerine 1 yemek kaşığı sıkılmış limon ekleyip karıştıralım. Ardından 1 şişe maden suyunu yavaşça ekleyerek karıştırmaya devam edelim. Hazırladığımız sodalı yoğurt kürünü bardağa ilave ederek içebilirsiniz.

Nasıl kullanılır?
Hazırladığınız bu kürü 2 hafta boyunca her gün kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına ve gece yatmadan önce tüketebilirsiniz. Bu kürü diyet ile yaparsanız daha verimli bir sonuç alırsınız.

Kimler kullanmamalıdır?
Sodanın içerdiği yüksek asit nedeniyle gastrit, ülser gibi sindirim problemi yaşayan hastaların bu kürü kullanırken dikkat etmeleri gerekir. Kullandıkları süre içinde beklenmedik bir rahatsızlık yaşadıklarında kullanmayı kesmelidirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.