Göbek Yağlarını 15 Günde Eriten Salatalık Kürü

Zayıflama 16 Temmuz, 22:11'de eklendi

İbrahim Saraçoğlundan denenmiş yağ yakıcı salatalık kürü tarifi

Bazen karnınızın şiştiğini, kaslarınızın esnekliğini yitirdiğini ve gevşediklerini hissedersiniz. Ne kadar zayıf olursanız olun şişkinlik oradadır ve ondan kurtulmak, karnınızın düzleşmesini sağlamak için ne yapacağınızı bilemezsiniz. Unutmayın ki kadınlarda, bu bölgede yağ toplanması normaldir. Bunlar, genellikle egzersize karşı dirençli olan yağ depolarıdır.Bu limonata, sadece karnınızdaki şişkinliği azaltmakla kalmaz, vücudunuzun bu zorlu bölgesinden kilo vermenizi de sağlar. Nasıl olduğunu açıklayacağız:

Limon
Bu asitli meyve, yiyeceklerin daha kolay bölünmesini ve besinlerin rahatça emilmesini sağlayarak sindirime yardımcı olan askorbik asit içerir. Ayrıca, içerdiği pepsin de yağ yakımını hızlandırarak proteinlerden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olur

Zencefille kilo vermek mi? Evet, bu mümkün. Zencefil, çok iyi bir iltihap sökücüdür ve gingerol denilen harika bir madde içerir. Bu madde, bağırsakları ve karnı etkinleştirir, sindirime yardımcı olur, gazı ve ödemi önler, ayrıca yağ yakımını hızlandırır.

Salatalık
Yumuşak, hafif, sindirimi kolay ve çok iyi bir iltihap sökücü.
Bunların yanı sıra, salatalığın sıvıların vücuttan atılmasını kolaylaştıran iyi bir idrar söktürücü olduğunu ve sistit ve nefrit gibi karnınızda şişkinliğe yol açabilecek rahatsızlıkları tedavi etmeye yardımcı olduğunu da unutmamak gerekir.

Malzemeler
2 adet salatalık
Yarım limon
1 çay kaşığı kadar rendelenmiş zencefil
4-5 dal maydanoz

Hazırlanışı
Salatalıkları ince ince doğrayalım
Ardından yarım limonuda halka şeklinde doğrayalım ve sürahideki suyumuza ekleyelim
Suyun üzerine 1 çay kaşığı kadar zencefil rendeleyelim
En son olarak 4-5 dal maydanozun yapraklarını da suyu içine ekleyip karıştıralım ve 1 gün bekletelim

Tüketimi
1 gün beklettikten sonra sabah öğlen be akşam olmak üzere yemeklerden önce aç karnına 1 su bardağı için. Bu çayı 2 hafta tüketip ara vermelisiniz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

MERAL 17 Temmuz 2019

günde kaç litre

inanamiyorum 24 Temmuz 2019

sabah öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden önce aç karnına 1 su bardağı için.