GÖBEK ERİTEN MUCİZE YOĞURT DİYETİ

Zayıflama 5 Ekim, 22:39'de eklendi

Faydaları Nelerdir?
Zencefilli zerdeçallı tarçınlı bu kür özellikle göbek bölgesindeki yağlanmayı gidermede etkilir. Göbeğinizi eritir ve bel bölgenizi inceltir.MALZEMELER:
3-4 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın
1 çay kaşığı toz zencefil
1 çay kaşığı zeytinyağı

HAZIRLANIŞI:
Dört yemek kaşığı yoğurda bir çay kaşığı zerdeçal bir çay kaşığı tarçın bir çay kaşığı toz zencefil ve bir çay kaşığı zeytinyağı ekleyip karıştıralım.

KULLANIMI:
Hazırladığınız kürü 2 hafta boyunca 2 gün kullanıp 1 gün ara verip öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat önce aç karına kullanmalısınız. 2 hafta kullanıldıktan sonra kilo verdiğinizi göreceksiniz.

2 hafta kullanımından sonra zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürünü kullanmaya 1 hafta kadar ara vermeniz önerilir.

Yoğurt diyeti olarak da bilinen zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürü, düzenli spor ile kullanıldığında daha fazla etki gösterecektir. Bu kür ile beraber bolca da su içilmesigerekmektedir. Zayıflatan yoğurtlu zerdeçallı zencefilli tarçın kürünü kullanırken, aynı zamanda yediklerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kimler Kullanmamalıdır?
Zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürünü emziren anneler ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Özellikle belirgin mide veya bağırsak rahatsızlıkları olanlar da doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır. Tansiyon problemi olanlar kullanmalıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.