ALOE VERA İLE 7 GÜNDE 7 KİLO VERDİREN TARİF

Zayıflama 8 Ağustos, 19:53'de eklendi

Aloe veranın kilo verdirici özelliği gittikçe daha çok kişinin kulağına ulaşıyor. Her gün bu güzel yaprak ve içerdiği jelin yeni kullanım alanları keşfediliyor.Aloe vera yağ yakmanıza yardımcı olabilir. Evet doğru okudunuz. Aloe vera metabolizmanızı hızlandırıp yağ asitleri üretilmesini arttırarak fazla yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Ayrıca, aloe vera doğal bir laksatiftir. Bu sayede bağırsaklarımızın daha iyi çalışmasını ve yiyecekleri daha iyi sindirmemizi sağlar ve bedenimizin doğal dengesini korumasına yardımcı olur.

Malzemeler
1 tüm limon
1 yaprak aleo Vera
Yarım su bardağı su

Hazırlanışı
Cam bir kaseye yarım limonu sıkalım ardından aleo vera yaprağının arasını açarak içindeki jelini kaşık yardımı İLE çıkarıp sıktığımız limonun üzerine ekleyelim ekledikten sonra diğer yarım limonuda ekleyip karıştıralım iyice. Daha sonra yarım su bardak suyu karışıma ekleyip iyice özleşene kadar ezerek karıştıralım. Hazırladığımız karışımı bardağa alarak tüketebilirsiniz

Nasıl kullanılır
Bu karışımı her sabah kahvaltıdan önce içmelisiniz ve içtikten sonra en az 1 saat bir şey yememelisiniz. Bu karışım bedeninizdeki toksinleri atmaya yardımcı olur ve bağırsaklarınızı temizleyerek güne dinç başlamanızı sağlar. Ayrıca bu karışımın hoş bir tadı vardır.

Aloe vera suyu, vücutta bulunan zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Vücutta detoks etkisi yaratır. Bağırsaklarda bulunan bütün toksinleri emer ve sindirim sistemini temizler.

Aloe vera yağ birikimini engellediği için kilo vermeye yardımcı olmak için de kullanılmaktadır. Kan şekeri düzeylerini azaltır. Uzun bir süre dolgun hissetmeye yardımcı olur ve kalori yakımını artırır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.