Karın Bölgesini Düzleştirmeye Yardımcı 3 Malzemeli Mucizevi Kür

Zayıflama 10 Temmuz, 01:43'de eklendi

Teknik olarak her kadın kimi zaman karın veya bel bölgesindeki sadece birkaç santimden şikayetçi olabilir ve bu fazlalığa takabilir.Mayonuzun veya iç çamaşırınızın sıktığını hissetmeye başladığınızda, muhtemelen ölçülerinizde bir değişiklik meydana gelmiştir ve bedeninizi bir an önce detoks sürecine maruz bırakmanız gerekir.

Bugün sizlerle paylaşacağımız bu mucizevi kür, sahip olduğu toksinlerden kurtulma becerisi ve detoks kabiliyetleri sayesinde özellikle karın bölgenizdeki fazladan sahip olduğunuz birkaç santimden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda dengeli bir beslenme ve uygun egzersizler ile destekleyeceğiniz bu greyfurt içeceği sadece kesin sonuçları vaat etmiyor. Buna ek olarak her 24 saatte bir 1 santim kadar da incelebilirsiniz.
Yağ Yakan Greyfurt İçeceği
Malzemeler

150 ml greyfurt suyu
1 çay kaşığı bal
2 çay kaşığı organik elma sirkesi
50 ml su

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?
İlk olarak balı, meyve suyunun içinde çözün. Ardından suyu ve elma sirkesini ekleyin. Bu karışımı günde iki sefer olacak şekilde öğle ve akşam yemeğinden 15 dakika kadar önce tüketin.Greyfurt suyu çok uzun süredir fazla kilolar ile başa çıkmada kullanılmaktadır. Bu bileşenin sırrı içinde bulunun flavonoidlerdir. Bu flavonoidler bedeninizde biriken fazla sıvıdan kurtulmanıza yardımcı olduğu gibi selülit ile de savaşmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Mide sorunları yaşayanlar veya diğer kronik hastalıkları olanlar, bu içeceği tüketirken oldukça dikkatli olmalıdır.
Eğer içinizde en ufak dahi bir şüphe olursa, kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.