20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Kürü

Zayıflama 9 Haziran, 01:48'de eklendi

Perhiz mevzu olduğunda bir an evvel zayıflamak değil de yağlardan kurtulmak ehemmiyetli olan mevzudur. Bu videomuzda ise sizlere 20 kilo verdiren haşlanmış limon tanımı perhizi nasıl yapılır? Buna değinmek istedik.

Limonun haşlanmış olmasının sebebi midenize hasar vermemesidir. Zira limonu ham olarak harcadığınızda bazı alıngan midelerin ağrımasına neden olabilecektir. Üstelik besleyici ve bağırsaklardaki bakterileri yok bedeniniz de botox tesiri yaratacak bir tariftir.Malzemeler:
4 adet limon
1 baş sarımsak
1 çay kaşığı zencefil
2 litre su

Tarifi:
limonları ortadan iki keserek sıkalım sıktıktan sonra sarımsakları rendeleyelim ve üzerine bir çay kaşığı zencefil ilave ederek karıştıralım karıştırdıktan sonra limon suyunu ilave ederek karıştırmaya devam edelim daha sonra kaynamış 2 litre suyu tencereye aktaralım içine sıktığımız limon kabuklarına ilave edelim ve haşlamaya vazgeçelim kaynamaya başlayınca sarımsak kürünü de ekleyelim 3-4 dakika daha kaynadıktan sonra limon kabuklarını çıkartıp kalan suyunu da süzgeçten geçirelim ve soğumaya bırakalım.Kullanım:
Haşlanmış limonu her sabah bir fincan içerek bedeninizin safra kesesini uyarılmasını sağlarısınız.
Limonda bulunan mineraller de midenize hafifletir, sindirim sistemini kuvvetlendirir. Süratli ve natürel olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu meşrubatı hazırlayın ve hiçbir perhiz yapmadan 20 kiloya kadar olan beden aşırılığınızın gittiğini göreceksiniz.

Bilinmedik Faydaları:
Limonun antioksidan tesiri değişik pek çok hastalıkta olduğu gibi, irinli ve sızılı hastalıklar olan irinli eklem sızılarına yol açtığı rahatsızlıkları gevşetmek için kullanılabilir.
Kalp ve Damar Sıhhatine çok bereketli
Yaraların İyileşmesine katkı sağlar
Cilde iyi kazanç
Sindirime dayanakçıdır
Kemik sıhhatine bereketli.
Saçlara sürülürse iyi gelir.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.