2 HAFTADA KARIN YAĞLARINI ERİTEN BAL TARÇIN ÇAYI TARİFİ

Zayıflama 18 Eylül, 19:56'de eklendi

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi ile sadece 2 hafta içinde karın yağlarından kurtulabilirsiniz. Karın yağları bizim üzerinde en çok durduğumuz , alması kolay fakat vermesi oldukça zaman alan bir bölgesel yağlanmadır.Bal, tarçın ve limondan oluşan bu karışımın malzemeleri muhtemelen mutfağınızda şu an bile hazır. Bu malzemeler açlık krizleri yaşatmadan ve tokluk sürenizi uzatarak vücudunuzu toksinlerden arındırıp yağ yakmanıza yardımcı olacaklar.

Malzemeler
1 yemek kaşığı bal
1 çay kaşığı toz tarçın
Yarım limon
1 su bardağı sıcak su

Hazırlanışı
1 yemek kaşık balı küçük bir kaseye alalım üzerine 1 çay kaşığı toz tarçın ve yarım limon sıkıp iyce karıştıralım hazırladığımız karışıma 1 su bardağı sıcak su ekleyip tekrar karıştıralım hazırladığımız karışımı bardağa alarak tüketebilirsiniz

Bu karışım sabah aç karna düzenli olarak tüketilebilir. Sabah tüketilmesi gün boyu enerji seviyelerinn yüksek kalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yağ yakımını ve metabolizmayı hızlandırır. Kahvaltıdan en az 30 dakika önce tüketilmesi önerilir. Sindirim sistemini de geliştiren özelliklere sahiptir.

Bal ve tarçın karışımı vücudun en savunmasız olduğu zaman olan yemek aralarında da tüketilebilir. İştahı azalttığı için daha az yemek yenmesini sağlar. Tarçın gün boyunca açlık oluşmasını engeller.

Karışımı sabah bir fincan için. Aç karna içmek daha güzel sonuçlar veriyor. Her sabah bu işlemi 2 hafta boyunca yapın ve özellikle bel, basen ve karın bölgesindeki fazla yağların yok olduğunu göreceksiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.