15 KİLO VERDİREN KARIN DÜZLEŞTİRİCİ ZAYIFLAMA ÇAYI TARİFİ

Zayıflama 17 Eylül, 19:11'de eklendi

Malzemeler:
2 litre içme suyu
1 su bardağı demlenmiş yeşil çay
1 adet salatalık
1 adet limon
1adet elma
5-6 sap taze nane
1 adet çubuk tarçın
1 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefilHazırlanışı
1 tane salatalığı ince dilimler halinde dilelim ardından limonuda kabuklu bir şekilde dilimleyelim 1 tane yeşil Elmayıda dilimleyelim daha sonra önceden demlediğimiz 1 su bardağı yeşil çayı 2 litre suya ekleyelim ardından doğranan malzemeleri de suya ekleyelim üzerine 5-6 dal nane yapraklarından ilave edelim ve 1 çay kaşığı kadar taze zencefil rendeleyip karıştıralım
Sürahinin kapağını kapatıp, 1 gece buzdolabında bekletin.

Karın Düzleştiren Zayıflama Kürü Nasıl Kullanılır ve Faydaları Nelerdir??
Bu kürü gün boyunca aralıklarla tüketin.
Vücudunuzda biriken toksinlerden arınmanızı sağlar. Metabolizmayı düzenleyip, hızlı çalışmasını sağlar. Göbek bölgenizdeki yağları yakıp, sindirim sistemini düzenler.

Tuzlu gıdalardan kesinlikle uzak durun. Bu kür ile birlikte tuzlu gıdalar tüketirseniz, vücudunuzda şişkinlik oluşur. Eğer dümdüz bir göbek istiyorsanız şeker, yüksek karbonhidrat, yağlı gıdalar gibi besinleri tamamen hayatınızdan çıkarmanız gerekir. Bu gıdaları tüketmek yerine çiğ fındık, ceviz gibi besinler tüketin.

Karın Düzleştiren Zayıflama Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?
Emziren annelerin ve hamile bayanların sadece bu kürü değil hiç bir kürü kullanmaması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.