15 KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ LİMON MAYDANOZ TARİFİ

Zayıflama 13 Temmuz, 14:59'de eklendi

Kaynatılmış Maydanoz Suyu: vitamin açısından çok zengin bir içeriğe sahip olan maydanoz, A, C ve K vitaminlerini bünyesinde barındırırken, diğer yandan yüksek miktarda; kalsiyum, demir ve potasyum içerir.

Maydanoz suyu, düzenli kullanımı sayesinde vücuttaki fazla yağ yakılarak zayıflama olabilir. Yaşlanmaya karşı daha genç bir görünüm ile parlak bir cilt için de kullanılabilir. Maydanoz suyunun diğer bir faydası da karaciğere olan yararıdır. Maydanoz suyu sayesinde karaciğerdeki yağlanma önlenebilir.

Haşlanmış limon ayrıca vücuttaki yağ yakımını hızlandırarak zayıflamayı destekler. Vücudu zararlı toksinlerden arındırır, mikroplardan temizler…

MALZEMELER
yarım demet maydanoz
1 tane limonHazırlanışı:
1 Tane limonu halka şeklinde dilimleyelim, yarım demet maydanozu iri bir şekilde doğrayalım doğradığımız malzemeleri kaynamakta olan suyun içerisine atalım 10 dakika kaynatalım kaynadıktan sonra süzgeçten geçirerek tüketebilirsiniz.

KULLANIMI
Günde bir bardak kadar içilmelidir. Ancak 15 günden daha fazla limonlu maydanoz kürü tüketilmemesi gereklidir.

Kaynatılmış maydanoz suyunun yararının görülebilmesi için tüketime devam edilmelidir. bir haftanın sonunda zayıflama görülmeye başlanır. Maydanoz suyu ile zayıflamak isteyen, maydanoz kürü yaparak içmelidirler.

Kimler Kullanmamalıdır?
Emziren annelerin ve hamile bayanların kullanmaması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.