15 GÜNDE GÖBEK YAĞLARINI PARÇALAYAN YEŞİL ELMA ÇAYI

Zayıflama 22 Temmuz, 17:45'de eklendi

Limonu beslenmenize eklemenizin genel sağlığınız ve zayıflamanız konusunda avantajları ise ihtiyacınız olan C vitaminini fazlasıyla sağlaması, fazla suyun vücuttan atılmasına yardımcı olması ve bununla birlikte metabolizma üzerinde olumsuz etkileri bulunan toksinlerin daha kısa sürede sistemden çıkarılmasını sağlamasıdır.Limonun kilo verme konusunda bir diğer avantajı da orta dereceli bir idrar söktürücü olmasından ileri geliyor. Sizi tartıda avantajlı konuma getirecek fazla sudan limonla kurtulabilirsiniz.

Elmanın tok tutucu etkisinin yanında metabolizmayı hızlandırıcı etkisi de zayıflama amacıyla elmadan bolca faydalanılmasına olanak sağlıyor

Elmada bulunan pektin enzimi, bağırsaklarda bulunan çeşitli toksinler, ağır metaller, radyoaktif ve diğer tehlikeli maddeleri emme ve vücut dışına atma yeteneğine sahiptir.

Malzemeler:
1 elma
1 limon
1 çubuk tarçın
4-5 tane karanfil
4-5 tane karabiber

Hazırlanışı:
Bir litre kaynamış olan suyu tenceremize aktaralım, üzerine doğradığımız bir adet yeşil elma 1 adet limonu suyun içine atalım. Bir tane çubuk tarçın ile 5-6 adet tane karabiber ekleyelim son olarak ise 4-5 tane karanfil ekleyip kaynamaya bırakalım. Kaynadıktan sonra içindeki malzemeleri alarak süzgeçten geçirip tüketebilirsiniz.

Tüketimi
Hazırladığımız yeşil elma çayını gün içerisinde su niyetine içerek tüketebilirsiniz . Ertesi gün tazesini yaparak bu şekilde 15 gün kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.