1 GÜNDE YAĞLARI YAKAN MUCİZE İNGİLTERE ÇAYI TARİFİ

Zayıflama 23 Eylül, 15:07'de eklendi

İngiltere’de yaygın olarak kullanılmaya başlanan bu çay aslında çok basit bir tariften oluşmaktadır. Zayıflamak için çok etkili olan bu tarif sadece yeşil çay ve sütten oluşmaktadır.Şeker kesinlikle kullanmayacağınız tarifte, demlediğiniz yeşil çayın içine süt ekleyerek koyu bir çay elde edeceksiniz. Bu çay sayesinde vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştırarak sindirim sistemini düzene koyacaksınız ve ardından zayıflayabileceksiniz.

Malzemeler:
Yarım su bardağı süt
Yarım su bardağı sıcak su
1 tatlı kaşığı yeşilçay

Hazırlanışı: Bir su bardağına yarım sıcak su ekleyelim üzerine bir tatlı kaşığı yeşil çay ekleyerek 5dk demlenmeye bırakalım. Demlediğimiz yeşil çayı yarım bardak süte süzerek aktaralım.

Kullanımı:
Bu hazırladığınız detoks çayını, günde iki defadan fazla olmamak suretiyle, yemekten yarım saat kadar önce içmelisiniz.

Nedir Bu Çayı Etkin Kılan?
Yeşil çay ile sütün karışımından oluşan bu koyu çayın sağlığa çok fazla faydası vardır. Vücudunuzdaki yağları ve toksinleri nötralize edecek antioksidanlar ile doludur. Eğer süt tercih etmezseniz, çok koyu bir çay demleyerekte aynı etkiyi alabilirsiniz. Bu şekilde de tüm organizmaları etkileyecek güçlü bir detoks bombası yaratabilirsiniz.

böbrek hastalığı, safra kesesi rahatsızlığı ve düşük tansiyon probleminiz varsa bu çay kesinlikle size göre değil. Ayrıca, kronik hastalığı olanlar doktoruna danışmadan bu çayı kullanmamlıdırlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.