Yağ yakıcı ve sağlıklı zayıflatıcı bitkisel kür tarifi

İşte sıcak su içmenin şaşırtan 12 faydası!

Göbek ve bel bölgenizdeki yağlara son!

Göbek probleminize doğal karışım!

GÖĞÜSLERİNİZE LAHANA KOYARSANIZ!..

Genel 25 Aralık 2017

Uzmanlar lahana yapraklarının vücudumuzda pek çok hastalık için faydalı olduğunu belirtiyor.
Tiroid bezi sorunları, baş ağrısı, memelerdeki süt ağrısı ve diğer belirli durumların tedavisi için lahana yaprağı oldukça faydalı…

Anneler emzirme dönemlerinde memelerdeki ağrıyla zor anlar yaşıyor. Memedeki sütün tamamen boşalamaması annelere dayanılmaz saatler yaşatır. Bu acıyı yok etmenin yolu lahana yapraklarından geçiyor. Soğuk su ile yıkadığınız lahananın yapraklarının sapını kesin, ortadan ikiye bölün. Sonra sütyen içine, memenizi kavrayacak şekilde yerleştirin. Yapraklar ısınana kadar (yaklaşık 20 dakika) bekleyin ve çıkarın. Ağrınızın azaldığını göreceksiniz. Bu işlemi sabah – akşam tekrar edebilirsiniz.

TİROİD İÇİN…
Tiroid bezi hormonu büyüme, metabolizma ve sindirim sistemi işleyişinde çok önemlidir. Tiroid beziniz normal olarak çalışmıyorsa, lahananın yapraklarını boğazınıza sarın. Üzerini bandajlayın. Gece bu şekilde uyuduktan sonra, sabaha lahanaları çıkarın.

ŞİŞLİKLER İÇİN
Eğer kollarınızda veya bacaklarınızda şişlikler varsa, taze lahananın yaprakları ile bölgeyi sarın ve üzerine bandajlayın. En iyi sonucu için gece bu şekilde uyuyun.

BAŞ AĞRISINA DA
Başınız ağrıyorsa başın üst kısmına taze lahana yaprakları yerleştirin. Üzerine lahana yapraklarını tutması için bere, şapka, vs. giyin. Ağrının azaldığını hissettiğinizde lahanaları çıkarabilirsiniz. Sabahları baş ağrısı ile uyanıyorsanız, uyumadan önce başınıza lahana yaprağı sarmak ağrının hafiflemesinde oldukça etkili olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica